Trendy łazienkowe na 2020

Nowy rok rozpoczął się z kopyta. Jest to okazja dla nas, żeby coś zmienić, nie tylko w swoim życiu, ale również w swoim domu. Można wykorzystać ten okres do zrobienia remontu w łazience. Szczególnie jeśli masz w dalszym ciągu stare i brzydkie płytki, które obiecałeś zerwać, gdy się wprowadziłeś, czy w końcu zdecydujesz się na wymianę baterii prysznicowej, która przecieka i denerwuje wszystkich wokół. Projekty łazienek w tym roku będą odznaczać się nowoczesnością.

Mae łazienki będą za pomocą wielu tików powiększane, a w dużych przestrzeniach łazienkowe aranżacje prawią, ze pokoje kąpielowe nabiorą charakteru. W tym roku, kończącym dekadę, królować będzie wiele łazienkowych trendów. Jednym z nich są mosiężne wykończenia. Znane w 2019, są nadal wspaniałym sposobem na dodanie odrobiny luksusu do twojego życia. W łazienkach z mosiężnymi wykończeniami można poczuć się jak w sanktuarium. Klimat pozwoli dotrzymać zintegrowane oświetlenie. Dzięki ciągłym postępom w technologii oświetleniowej jesteśmy w stanie zintegrować oświetlenie z architekturą w coraz bardziej ekscytujący i efektywny sposób.

Duże przestrzenie na wysokie c

W przypadku, kiedy mamy wystarczająco dużo miejsca na wannę w łazience, warto skusić się na modele wanien głębokich, do moczenia. Głęboko moczące się wanny nigdy nie wychodzą z mody, a klienci coraz częściej wracają do wnętrz inspirowanych Art Deco. Ważny jest również kolor: włączenie czarnej, wolnostojącej wanny do projektu łazienki doda trochę bogactwa przestrzeni. W połączeniu z wyjątkowymi armaturami wodno-kanalizacyjnymi stanowi to uderzający punkt centralny w spokojnej przestrzeni.

Mówiąc o dużych łazienkach, widoczne jest również, że trendy zwracają się w stronę cieplejszych, ziemistych tonów, łazienka zmierza w tym kierunku, oświetlając biały marmur na rzecz kamieni o cieplejszych odcieniach, takich jak trawertyn i wapień. W łazience można np. połączyć ciepłą podłogę z trawertynu z dużą ilością luksusowych tkanin. Dodatkowym elementem wystroju są duże lustra. Szczególnie te oprawione w ramki, sprawiają, że przestrzeń wygląda luksusowo. Jeśli w dużych wnętrzach chcemy postawić na klasykę, to bogaty, odważny i niezwykły marmur jest trendem, który kochamy od lat.

  Znane tonery do drukarek

Płytki do łazienki- zmiany kształtu

W nowych trendach na 2020 prostokątna płytka zostaje zepchnięta na drugi plan dla zabawniejszych kształtów jak sześciokąty i przegrzebki. Wybór wzoru płytki w tym kształcie to świetny sposób na zrobienie dobrego wrażenia w łazience, szczególnie jeśli nie ma jeszcze odwagi na użycie w łazience mocnych kolorów. Ciekawym rozwiązaniem może być wainscoting.

Polega ona na nietypowym układaniu płytek w łazienkach, niczym boazeria, co pomaga dodać trochę dramatyzmu we wnętrzu. Takie rozwiązania można zastosować również w małych łazienkach. Dodanie ciekawej płytki w postaci tła z ciemną farbą tworzy nastrój, który ludzie kochają, bo jest niespodziewany. Ciekawe rozwiązania łazienkowe można znaleźć na stronie Grupy Mo.