Płytki w stylu angielskim w Poznaniu

Różnorodne sposoby układania płytek sprawiają, że posiadanie szerokiej gamy płytek (tak jak salonie Paste Group w Poznaniu) jest bardzo opłacalne. Jako klient możesz wybierać z niezliczonej liczby kolekcji i dopasować je do swoich wymagań. Cała oferta płytek dostępnych obecnie jest do sprawdzenia na stronie firmy: bądź w sklepie stacjonarnym.

Spoiwo biegnące i spoiwo angielskie- płytki łazienkowe w Poznaniu

Styl ten znany również jako wzór ceglany, jest on stylem klasycznym, dającym poczucie luksusu w wnętrzach. Końcówka każdego kafla jest wyłożona środkiem kafla nad nim, co sprawia, że cegła ładnie nachodzi na siebie. Jest to sposób układania płytek charakterystyczny dla angielskich domów, gdzie technika ta jest taka sama, z wyjątkiem każdego rzędu na przemian kwadratowego i prostokątnego kafla. Poza tym, cały wzór wygląda praktycznie tak samo.

Jak nietypowym ułożeniem płytek zakryjesz niedoskonałości?

Płytki ceramiczne w Poznaniu mogą być kładzione na wiele sposobów. Biegnące i angielskie spoiwo doskonale nadają się do starszych domów lub pomieszczeń o niewygodnych kształtach, ponieważ przesunięte linie fugi utrudniają dostrzeżenie drobnych niedoskonałości – jak na przykład krzywej ściany lub ścianki działowej. O wadach tego sposobu również warto powiedzieć. W zależności od wielkości płytki, te wzory ceglane mogą nie pasować Twojej przestrzeni. Używaj go oszczędnie i tylko wtedy, gdy naprawdę chcesz, aby Twoja podłoga lśniła.

  Dobre nawilżanie skóry- maseczki z mlekiem klaczy