Płytki ceramiczne 3d – nowoczesne oblicze łazienek i kuchni.

Łazienka jest pomieszczeniem, z którego każdy z nas korzysta w ciągu dnia i to dosyć często. Dla jednych jest to powrót do eleganckiego wyglądu po długim i głębokim śnie. Drudzy uważają, ze to ich domowe spa, z którego można korzystać bez ograniczeń. Warto zatem urządzać to wnętrze, kierując się własnymi marzeniami. Istotną rolę odgrywają tutaj ściany. Coraz częstszym wyborem, a zarazem współczesnym hitem – stają się płytki 3d.

Planujesz remont swojej łazienki, a nigdy nie widziałeś jeszcze tego ponadprzeciętnego, trójwymiarowego materiału? Zasięgnij inspiracji w sklepach MO: https://sklepmo.pl/pol_m_Sciany-i-podlogi_PLYTKI-CERAMICZNE_Plytki-3D-205.html. Obecnie, płytki łazienkowe 3d to pewnego rodzaju szał w sektorze wykończenia wnętrz!

Sięgając po nie, z pewnością nie należy przesadzać z doborem dodatków lub zakupem bogato zdobionych mebli. Odznaczają się one trójwymiarowymi kształtami, zwykle w postaci geometrycznych lub falistych wypukłości. Można zatem powiedzieć, że płytki 3d do łazienki w połączeniu z wieloma innymi elementami dekoracyjnymi, mogłyby już nie prezentować się tak dobrze, bowiem w pomieszczeniu panowałby przepych. 

Dlaczego tak wielu je uwielbia? Ich zalety można by wymieniać w nieskończoność, jednak te najbardziej godne uznania to ich jakość. Zostały bowiem wykonane z ceramiki, która jest odporna na wszelkie urazy mechaniczne oraz szkodliwe działanie wody, a zatem powstawanie ciężkich do usunięcia osadów kamiennych. Dodatkowo, płytki ceramiczne 3d prezentują się obłędnie w niemalże każdym stylu!

Ich piękno może być dodatkowo podkreślone, dzięki odpowiedniemu usytuowaniu oświetlenia. Światło padające pod kątem, uwydatnia płytki do łazienki 3d, podkreślając ich fakturę. Wykończenie nawet niewielkiego fragmentu ściany potrafi nadać wnętrzu ciekawego charakteru. 

Płytki do kuchni na ścianę 3d to również rozwiązanie często wybierane przez klientów. W kuchni panuje dużo wilgoci, na którą ceramika jest w pełni odporna, co wpływa na to, że zakupione materiały przez długie lata wyglądają, jak nowo nabyte!

Kolejnym argumentem, przemawiających za tym zakupem, jest to, iż płytki do kuchni 3d dostępne są w wielkich formatach. Mała ilość spoin ułatwia ich montaż i pomaga zachować je w czystości na dłużej, gdyż pomiędzy nimi występują mniejsze ilości substancji zanieczyszczających. Jeśli zatem pragniesz odmienić swoje stare wnętrze w nowoczesną przestrzeń, pełną trójwymiarowości, udaj się na zakupy do sklepów MO!