Nowoczesne płytki

Odwiedzając ostatnio znajomych, spędziłeś świetny wieczór? Korzystając z usług ich nowoczesnej łazienki, czułeś się jakbyś przebywał w jakiejś baśniowej krainie? Umywalka marzeń, prysznic, o jakim nawet nie śniłeś, ogromna pikowana pufa, służąca do wypoczynku, którą do tej pory widziałeś tylko na filmach, a do tego wszystkiego te piękne duże płyty, o nieregularnych wzorkach i mocnym połysku, stale przykuwającym Twój wzrok? Stwierdziłeś, że to właśnie one stanowią o tym, jak czujemy się w tym wyjątkowym pomieszczeniu. Uświadomiłeś sobie, że przecież u siebie w domu też mógłbyś poczuć się wyjątkowo, aczkolwiek jest coś, co Ci to utrudnia.

Mianowicie chodzi o wykończenie ścian. Nagromadzenie paradoksalnej ilości warstw zielonej farby, która odpada w dużych płatach po każdym uszkodzeniu mechanicznym? W zasadzie wystarczy przypadkowo dotknąć ściany, a od razu potrafi się zniszczyć? Dodatkowo nie jest odporna na wilgoć, a po każdym prysznicu jakiegoś domownika, osadzająca się para zmienia jej kolor? Wpadające promienie słoneczne sprawiają, że się odbarwia, a nagromadzone plamy są niemożliwe do usunięcia? 

Twoje wnętrze zdecydowanie potrzebuje przemiany. Tym razem musisz sporo dowiedzieć się o materiale wykończeniowych – poznać wszystkie zalety i dowiedzieć się czy posiada wady. W końcu łazienka to bardzo specyficzne pomieszczenie, w którym nie trudno o osadzające się zanieczyszczenia. Wilgoć to jej stały bywalec. W związku z tym zdecyduj się na totalną rewolucję, a mianowicie płytki łazienkowe!

To idealne rozwiązanie dla tych, bardzo wymagających, gdyż obecnie wytwarza się ich ogromną ilość w powalającej liczbie różnych wariantów, a więc każdy znajdzie coś w swoim guście. Przykładowo fani drewnianych rozwiązań mogą pomyśleć o płytkach drewnopodobnych, które wyglądają identycznie jak drewno, a jednak posiadają więcej zalet niż ono. Świetnie sprawdzą się również dla zapracowanych lub tych, z którymi sprzątanie nie idzie w parze, gdyż są łatwe w utrzymaniu, wystarczy jedno potarcie, a brud z pewnością usunie się łatwiej niżeli z farb, drewna, czy paneli.  

Płytki, wbrew pozorom nie są stworzone wyłącznie do łazienki, jak wynika z przekonania społeczeństwa. Istnieją również inne pomieszczenia, które podobnie jak łazienkę, możesz w całości wykończyć właśnie tym tworzywem. Przykładowo, egzamin zdadzą płytki do kuchni, które będą do niej odpowiednio przystosowane, czyli będą odporne na różne uszkodzenia mechaniczne, wszechobecną tam wilgoć i oporne w zbieraniu dużej ilości zanieczyszczeń. 

Płytki podłogowe opanowały już cały świat, jeśli i Ty chcesz wymienić wieloletnią, zniszczoną podłogę w baśniowy raj, mnóstwo przykładowych rozwiązań możesz poszukać tutaj: https://grupamo.pl/produkty/plytki-i-mozaika/ 

Nie zwlekaj dłużej z remontem, znajdź tutaj swoją inspirację, na której będziesz mógł się wzorować, wybierając wykończenie, które zadowoli Ciebie i Twoich domowników. Zacznij działać, odśwież swoje wnętrze i zostań prawdziwym ‘’Panem swojego domu’’!